Amarilda Islami

Amarilda Islami

Konsulent Imobiliar

Telefon : +355 69 811 6255

Email : [email protected]

Pronat e mia

Apartament 3+1 me qira te “Rruga e Kavajes”

Tirana, Rruga e Kavajes
800 € / Muaj
ID: PRO6062 Dhoma: 2 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 130 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 me qira te “Komuna e Parisit”

Tirana, Komuna e Parisit
1,000 € / Muaj
ID: PRO6060 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2 Kati: 3

Apartament 1+1 me qira te “Mozaiku i Tiranës”

Tirana, Mozaiku i Tiranes
400 € / Muaj
ID: PRO5985 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 3

Apartament 3+1 me qira te “Myslym Shyri”

Tirana, Rruga Myslym Shyri
600 € / Muaj
ID: PRO5979 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 160 m2

“Hotel Mondial”, apartament 1+1 me qera

Tirana, 21 dhjetori
Kontakto për cmimin / Muaj
ID: PRO5922 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2

Apartament 2+1 në shitje në "OASIS Residence"

Tirana, Unaza e Re, Astiri
175,000 €
ID: PRO5893 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 117 m2 Kati: 7

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Barrikadave”

Tirana, Rruga e Barrikadave
1,200 € / Muaj
ID: PRO5883 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2 Kati: 10

Apartament 1+1 në shitje në Rr.”Ferit Xhajko”

Tirana, Rr. "Ferit Xhajko"
72,000 €
ID: PRO5882 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 57.6 m2 Kati: 5

Dyqan në shitje pranë Rr.“Jordan Misja”

Tirana, Rruga Jordan Misja
80,000 €
ID: PRO5876 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2

Shitet dhe jepet me qira objekt biznesi në Pukë

Pukë, Puke
700,000 €
ID: PRO5742 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 10000 m2

Vilë individuale në shitje në Dhërmi

Dhermi, Dhermi
540,000 €
ID: PRO5722 Dhoma: 4 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 470 m2

Vilë me qira tek “Rruga e Elbasanit”

Tirana, Rruga e Elbasanit
1,200 € / Muaj
ID: PRO5721 Dhoma: 7 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 300 m2