• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 87 m2
  • Kati: 3

Filluan shitjet te Mali Robit

Disponon mundesine e zgjedhjes se katit.

Disponojme garzoniere, apatamente 1+1 dhe apartamente 2+1

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 86.77 m2

Organizohet ne një ambient ndenjie me kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ne ndertim, teper cilesor me standarte europiane .

Nje rendesi te madhe i eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret .

Parkimi eshte vendosur nentoke , duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi .

Pallati eshte ne faze punimesh, afati i perfundimit parashikohet te jete ne qershor te 2025.

Mundesi pagese me keste !
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355698116244

MENYRA E PAGESE :
-40% Momenti lidhjes se kontrates
-30% Perfundimi karabinase
-20% Fillimi suvatimeve
-10% Marrja e celesave

ID : PRO6398
Adresa: Mali i Robit
Qyteti: Durrës
Zona: Mali i Robit
Cmimi:86,770 €
Sipërfaqja: 87 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Mali i Robit, apartament 1+1 në shitje

Durrës, Mali i Robit
55,000 €
ID: PRO6668 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 56 m2 Kati: 3

Apartament 1+1 ne shitje te Mali i Robit

Durrës, Mali i Robit
63,950 €
ID: PRO6399 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 64 m2 Kati: 2

Garzoniere në shitje te Mali i Robit

Durrës, Mali i Robit
37,161 €
ID: PRO6397 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 41 m2