• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 219 m2

Vilë në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Vila ka një sipërfaqe parcele prej 288 m2, sipërfaqe fizike 121 m2, sipërfaqe verande 17.5 m2, sipërfaqe oborri 218.69 m2

Kati përdhe organizohet në një ambient ndenjie, ambient gatimi dhe ngrenie, tualet dhe verandë

Kati i parë organizohet në dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Turquoise Marina, Resorti mes detit te kaltër dhe natyrës në Hamallaj, në zonën me të veçantë në Gjirin e Lalëzit.

Kompleksi është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit

Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor.

Kompleksi ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Ofron facilitete te ndryshme si Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.

Me Marinën më të madhe Rezidenciale në Shqipëri me mbi 200 vendparkime mjetesh lundruese.

Turquoise Marina, vetëm 3 orë pranë Prishtinës dhe 4 orë pranë Shkupit. Gjithashtu projekti lidhet me kryeqytetin nëpërmjet aksit Tiranë-Durrës për më pak se 40 min

Cmimi i shitjes 307000 euro

ID : PRO6495
Adresa: Turquoise Marina
Qyteti: Durrës
Zona: gjiri i Lalezit
Cmimi:307,000 €
Sipërfaqja: 219 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Google Maps

Prona të ngjashme

Turquoise Marina Hamallaj, vilë në shitje

Durrës, gjiri i Lalezit
380,000 €
ID: PRO6893 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 175.69 m2

Vilë dyshe në shitje te Perla Resort

Durrës, gjiri i Lalezit
400,000 €
ID: PRO6529 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 140.6 m2

Vilë në shitje në Porto Lalzi

Durrës, gjiri i Lalezit
1,200,000 €
ID: PRO6480 Dhoma: 4 Tualetet: 5 Sipërfaqja: 362 m2