• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 72 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje në rrugën Him Kolli

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 77 m2 dhe sipërfaqe neto 72 m2

Pozicionohet në katin e IV-të të një pallati të ri

Organizohet në ambient ndenjie dhe gatimi, korridor, dy dhoma gjumi ku njera ka dalje në ballkon dhe një tualet

Orientimi i apartamentit është perëndim

Ndodhet në një ndertim të vitit 2005, në një nga zonat preferenciale të Tiranës në Rrugën Him Kolli pak minuta larg Myslym Shyrit dhe Rrugës së Kavajës

Apartamenti është restauruar së fundmi dhe shitet bosh

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor

Cmimi i shitjes 159000 euro

ID : PRO6630
Adresa: Rruga Him Kolli
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Him Kolli
Cmimi:159,000 €
Sipërfaqja: 72 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në rrugën Him Kolli

Tirana, Rruga Him Kolli
205,000 €
ID: PRO6640 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 89 m2 Kati: 3