• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 100 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 me qira në Rrugën 5 Maji

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2

Ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti jepet bosh për banim ose zyra

Zona ofron të gjitha facilitet e nevojshme

Cmimi i qirasë 450 euro/muaj

ID : PRO6612
Adresa: Rruga 5 Maji
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga 5 Maji
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji

Tirana, Rruga 5 Maji
350 € / Muaj
ID: PRO6655 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 1

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji

Tirana, Rruga 5 Maji
350 € / Muaj
ID: PRO6654 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 1

Apartament 1+1 me qira në rrugen “5 MAJ”

Tirana, Rruga 5 Maji
380 € / Muaj
ID: PRO6202 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2