• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 90 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 me qira pranë Qendrës Globe

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2

Ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti është i molibuar me të gjitha orenditë e nevojshme

Zona është mjaft e preferuar për banim dhe ofron të gjitha facilitet e nevojshme

Disponon gjithashtu një post parkimi

Cmimi i qirasë 600 euro/muaj

ID : PRO6626
Adresa: Mozaiku i Tiranes
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Frosina Plaku
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen Frosina Plaku, prane 21 Dhjetorit.

Tirana, Rruga Frosina Plaku
350 € / Muaj
ID: PRO1791 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 66 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 me qira te “Kompleksi Magnet”

Tirana, Rruga Frosina Plaku
600 € / Muaj
ID: PRO5123 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2 Kati: 6

Apartament 2+1 me qira te “Kompleksi Magnet”

Tirana, Rruga Frosina Plaku
600 € / Muaj
ID: PRO4898 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 97 m2 Kati: 4