• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 1

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji

Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 62 m2

Ndodhet në katin e I-te një vile

I organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti ështe i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme

Pozicionohet ne rrugen Hysen Pelingu

Çmimi i qirase 35.000 leke/muaj

ID : PRO6655
Adresa: Rruga 5 maji
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga 5 Maji
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji

Tirana, Rruga 5 Maji
350 € / Muaj
ID: PRO6654 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 1

Apartament 2+1 me qira në Rrugën 5 Maji

Tirana, Rruga 5 Maji
450 € / Muaj
ID: PRO6612 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2 Kati: 3

Apartament 1+1 me qira në rrugen “5 MAJ”

Tirana, Rruga 5 Maji
380 € / Muaj
ID: PRO6202 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2