• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 130 m2

Jepet per qira apartament 3+1+2 tualete tek Kompleksi Kontakt.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i investuar.

Organizohet ne sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e II-te te te nje pallati te ri me ashensor, pjese e nje rezidence banimi, e cila te ofron parqe rekreative, administrim, mundesi parkimi, dhe shume facilitete te tjera.

Cmimi i qerase : 750 euro

ID : PRO6562
Adresa: 21 Dhjetori
Qyteti: Tirana
Zona: 21 dhjetori
Cmimi:750 €
Sipërfaqja: 130 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qera tek kryqezimi i "21 Dhjetorit" !

Tirana, 21 dhjetori
420 € / Muaj
ID: PRO6709 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2

Apartament 2+1 me qira te “Kompleksi Kontakt" !

Tirana, 21 dhjetori
600 € / Muaj
ID: PRO6563 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

21 Dhjetori, apartament 2+1 me qira

Tirana, 21 dhjetori
600 € / Muaj
ID: PRO6506 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 80 m2 Kati: 1