• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 65 m2

Apartament 1+1 me qira tek “Kodra e Diellit”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m2

Ndodhet në katin e I-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, nje dhoma gjumi, nje tualete dhe ballkon

Apartamenti jepet totalisht i mobiluar

Zona ofron të gjitha facilitet e nevojshme

Cmimi i qirasë 550 euro/muaj

ID : PRO6618
Adresa: Kodra e Diellit
Qyteti: Tirana
Zona: Kodra e Diellit
Cmimi:550 €
Sipërfaqja: 65 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Residenca Kodra e diellit 2, aparament 2+1 me qira

Tirana, Kodra e Diellit
800 € / Muaj
ID: PRO6691 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2

Kodra e diellit, apartament 1+1 me qira

Tirana, Kodra e Diellit
400 € / Muaj
ID: PRO6352 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Apartament 1+1 me qira te‘"Kodra e Diellit”

Tirana, Kodra e Diellit
400 € / Muaj
ID: PRO6185 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 2