Jeni duke kërkuar për një shtëpi të re?

Pronat më të mira janë publikuar këtu

Pronat e Listuara

Apartament 2+1 me qira te “Joy Residence”

Tirana, TEG
1,800 € / Muaj
ID: PRO5067 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 129 m2

Apartament 3+1 në shitje në “Orbital Apartmets” Bulevardi I Ri

Tirana, Bulevardi i Ri
198,042 €
ID: PRO5066 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 152.34 m2 Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje në “Orbital Apartmets” Bulevardi I Ri

Tirana, Bulevardi i Ri
154,726 €
ID: PRO5065 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 119 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 me qira te “Kika 2”

Tirana, Komuna e Parisit
1,000 € / Muaj
ID: PRO5064 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 110 m2 Kati: 2

Apartament 3+1 me qira pranë “Square 21”

Tirana, Pranë Nisharakut
800 € / Muaj
ID: PRO5063 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2 Kati: 9

Apartament 1+1 në shitje pranë "Gjimnazit Partizani”

Tirana, Prane Shkolles "Partizani"
130,080 €
ID: PRO5062 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 81.30 m2 Kati: 1

Apartament 2+1 me qira ne “Durrës” pranë Shëtitores Taulant

Durrës, Durres
500 € / Muaj
ID: PRO5061 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 110 m2 Kati: 8

Apartament 1+1 në shitje te kompleksi ‘’Fusha e Aviacionit”

Tirana, Fusha e Aviacionit
85,224 €
ID: PRO5060 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 71.02 m2 Kati: 2

Qera Ditore

Apartament 1+1 me qera prane "21 Dhjetorit", tek Hotel Mondial

Tirana, 21 dhjetori
35 € / Nata
ID: PRO4730 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 56 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 me qira ditore në ‘’Durrës’’ tek Shkëmbi I ‘’Kavajës’’.

Durrës, Shkembi i Kavajes
25 € / Nata
ID: PRO3902 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Jepet me qera apartament 2+1 në bulevardin “Zogu I I”

Tirana, Qender
60 € / Nata
ID: PRO3882 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Apartamente me qira ditore pranë Pedonales në qytetin e Sarandës.

Sarandë, Sarandë
50 € / Nata
ID: PRO3865 Sipërfaqja: 70 m2

Jepet me qira ditore apartamentet 1+1 pranë qendrës së Tiranës.

Tirana, Qender
50 € / Nata
ID: PRO3336 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 4

Jepet me qira ditore apartamentet 1+1 pranë qendrës së Tiranës.

Tirana, Qender
60 € / Nata
ID: PRO3337 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Jepet me qira ditore dhe mujore garzoniere tek ‘’Rruga e Kavajës’’.

Tirana, Rruga e Kavajes
30 € / Nata
ID: PRO3514 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 30 m2 Kati: 9

Jepet me qera super apartament 1+1 në Vala Mar Residences në Hamallaj

Durrës, Durres - Tirane
60 € / Nata
ID: PRO3424 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 77 m2 Kati: 2

Jepet me qira ditore 2+1, me 2 vende parkimi ne nje rezidencat me te mire te Tiranes

Tirana, Rruga e Elbasanit
80 € / Nata
ID: PRO2410 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 126 m2 Kati: 1

Jepet apartament pushimi me qera tek Kompleksi “Giardino” pranë shkëmbit të Kavajës.

Durrës, Durres
30 € / Nata
ID: PRO1980 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 1

Shtepi pushimi 2+1 me qira te \'Kompleksi Bukenvileve\' Sarandë

Sarandë, Sarandë
90 € / Nata
ID: PRO1355 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2 Kati: 1

Apartament 2+1 me qira pranë Mondialit

Tirana, 21 dhjetori
30 € / Nata
ID: PRO1061 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2 Kati: 2

Shikoni pronat sipas kategorisë

Shikoni kategoritë kryesore të pronave

Qytetet Kryesore

Shikoni apartamente, vila, zyra në qytetet kryesore!

Testimonials

D.B
Nga momenti që ne i kontaktuam e deri në mbylljen e kontratës, agjentët e Elite Properties na kanë qëndruar pranë gjithë kohës deri sa bënë të mundur gjetjen e shtëpisë sonë të ëndrrave për mua dhe bashkëshorten time.
Lexo më shumë Lexo me pak
A.D
Elite Properties ka bërë një punë fantastike për gjetjen e apartamentit që unë kisha nevojë. Është për tu vlerësuar profesionalizmi dhe korrektësia e tyre.
Lexo më shumë Lexo me pak
A.M
Elite Properties me të vërtetë i tejkaloi pritshmëritë e mia.Përveç se gjetën një super apartament në kohë rekord,mund të them që komunikimi dhe korrektësia e tyre më kanë impresionuar.Suksese të metejshme.
Lexo më shumë Lexo me pak