• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 3

Apartament 1+1 me qira te Komuna e Parisit

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m2

Ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti është i rid he i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Zona është mjaft e preferuar dhe ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode

Cmimi i qirasë 450 euro/muaj

ID : PRO6614
Adresa: Shkolla Kristaq Rama
Qyteti: Tirana
Zona: Komuna e Parisit
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Komuna e Parisit, apartament 2+1 me qira

Tirana, Komuna e Parisit
800 € / Muaj
ID: PRO6680 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2 Kati: 4

Apartament 2+1+2 me qera te Komuna Parisit

Tirana, Komuna e Parisit
1,000 € / Muaj
ID: PRO6677 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 160 m2 Kati: 7

Apartament 2+1 me qira te Komuna e Parisit

Tirana, Komuna e Parisit
600 € / Muaj
ID: PRO6569 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 101 m2 Kati: 3