Kërkimi i Zgjeruar

Pronat

Ambient biznesi në shitje ne “Residencen Mirabella”

Tirana, Oxhaku
199,325 €
ID: PRO6057 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 56.95 m2

Ambient biznesi pranë “Ish Stacionit të Trenit”

Tirana, Stacioni i Trenit
382,500 €
ID: PRO6055 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2

Shitet super njesi biznesi tek "Stadiumi Dinamo" !

Tirana, Stadiumi Dinamo
495,000 €
ID: PRO6024 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 150 m2

Shitet ambient biznesi ne 'Kinostudio" !

Tirana, Kinostudio
180,000 €
ID: PRO6023 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 118 m2

Ambient Biznesi me qera ne "Don Bosko" !

Tirana, Don Bosko
800 € / Muaj
ID: PRO6016 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Shitet Biznesi (Aktiviteti) te "Pazari i Ri"

Tirana, Pazari I ri
15,000 €
ID: PRO5989 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 40 m2 Kati: 1

Garazh me qira në “Yzberisht”

Tirana, Yzberisht
1,300 € / Muaj
ID: PRO5984 Sipërfaqja: 860 m2

Dyqan me qira ose shitje në Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
550 € / Muaj
ID: PRO5904 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 146 m2

Ambient biznesi me qira dhe shitje buzë Rr.“Teodor Keko” në Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
1,200 € / Muaj
ID: PRO5902 Dhoma: 6 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 195 m2 Kati: 2

Dyqan në shitje pranë Fondacionit Eleonorë, Kodra e Diellit

Tirana, Kodra e Diellit
87,000 €
ID: PRO5866 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 87 m2

Ambient biznesi me qira tek Rr. “Myslym Shyri”

Tirana, Rruga Myslym Shyri
3,000 € / Muaj
ID: PRO5861 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 160 m2

Ambient biznesi me qira tek Rr. “Jordan Misja”

Tirana, Rruga Jordan Misja
4,000 € / Muaj
ID: PRO5834 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 400 m2