• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 me qira prane Zogut te Zi

Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 80 m2

Ndodhet në katin e II-te një vile

I organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi , dy dhomë gjumi, dhe nje tualet

Apartamenti ështe i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme

Shtepia monitorohet me kamera sigurie

Çmimi i qirase 45.000 leke/muaj

ID : PRO6658
Adresa: Zogu i Zi
Qyteti: Tirana
Zona: Zogu I Zi
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira te Zogu i Zi

Tirana, Zogu I Zi
800 € / Muaj
ID: PRO6527 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 153 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 me qira pranë “Zogut të Zi”

Tirana, Zogu I Zi
550 € / Muaj
ID: PRO6068 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2 Kati: 3

Apartament 3+1 me qira pranë Zogut te Zi

Tirana, Zogu I Zi
900 € / Muaj
ID: PRO6015 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2 Kati: 5