• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2

Apartament 1+1 me qira te “Liqeni Thate”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2

Ndodhet në katin e I-rë të një pallati te ri me ashensor

Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, nje dhomë gjumi, dhe nje tuale

Apartamenti eshte totalisht i sapoinvestuar, i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme
Zona në të cilen ndodhet apartamenti ofron të gjitha lehtësitë e nevojshme për një jetesë komode

Cmimi i qirasë 600/euro muaj

ID : PRO6624
Adresa: liqeni thate
Qyteti: Tirana
Zona: Liqeni i Thatë
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira te Liqeni i Thatë

Tirana, Liqeni i Thatë
600 € / Muaj
ID: PRO6459 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2 Kati: 3

Apartament 1+1 me qira te “Liqeni i Thatë”

Tirana, Liqeni i Thatë
550 € / Muaj
ID: PRO6357 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 me qira te “Liqeni Thate”

Tirana, Liqeni i Thatë
550 € / Muaj
ID: PRO6253 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2