Besart Vogli

Besart Vogli

Buying Agent

Phone : +355693413232

Email : [email protected]

My Properties

Apartament 2+1 në shitje prane gjimnazit Partizani

Tirana, Rruga 4 deshmoret
100,000 €
ID: PRO1350 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 104 m2 Floor: 4

Jepet me qera ambient per zyra 2+1 tek Drejtori e Policise

Tirana, Rruga Myslym Shyri
450 € / Month
ID: PRO1349 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 70 m2 Floor: 4

Ambient biznesi me qera

Tirana, Zogu I Zi
400 € / Month
ID: PRO1347 Baths: 1 Area: 105 m2 Floor: 1

Shitet lokal tek Rruga \" Mine Peza\"

Tirana, Zogu I Zi
160,000 €
ID: PRO1346 Baths: 1 Area: 112 m2 Floor: 1

Apartament luksi per shitje 2+1 tek fresku

Tirana, Te Fresku
120,000 €
ID: PRO1345 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 126 m2 Floor: 4

Apartament luksi me qera 2+1 tek Fresku

Tirana, Te Fresku
350 € / Month
ID: PRO1344 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 180 m2 Floor: 4

Apartament 2+1 te Rr.\'Margarita Tutulani\'

Tirana, Liqeni i Tiranës
134,400 €
ID: PRO1337 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 84 m2 Floor: 2

Rent apartment 2+1

Tirana, Rruga e Elbasanit
400 € / Month
ID: PRO1335 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 70 m2 Floor: 6

Ambient me qera per zyra dhe banim te Rruga \" Haxhi Hysen Dalliu\"

Tirana, Rruga Haxhi Dalliu
350 € / Month
ID: PRO1334 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 60 m2 Floor: 2

Apartament luksi ne shitje pranë Kodrës së Diellit

Tirana, Selite
199,000 €
ID: PRO1333 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 112 m2 Floor: 5

Shitet Garazh tek rruga \"Petro Nini Luarasi\" tek Tregu Elektrik

Tirana, Rruga Petro Nini Luarasi
45,000 €
ID: PRO1331 Area: 129 m2

Shitet dyqan ne Rrugen \"Petro Nini Luarasi\", tek Tregu Elektrik

Tirana, Rruga Petro Nini Luarasi
363,440 €
ID: PRO1330 Area: 130 m2 Floor: 1