• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 126 m2
  • Floor: 4

Shitet apartament luksi 2+1 , ne nje zone te populluar te Tiranes, ne fillim te Freskut.
Apartamenti ndodhet ne katin e kater te nje ndertese shtate kateshe,e cila ka nje siperfaqe 148 m2 ne total, dhenje verande rreth 60 m2 , me pamje te mrekullueshme te malit te Dajtit dhe nje pjese te Tiranes. Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket druri, dhe me mobilje luksose dhe shume cilesore. Organizimi i ambientit eshte ne dy dhoma gjumi dhe nje ambient te madh ndenje dhe gatimi te perbashket dhe dy tualete, ku njera nga tualetet eshte e pajiisur me vaske. Apartamenti shitet e gjithi i mobiluar si ne foto.
Brenda ketij cmimi jane te perfshire dhe dy garazhe ne te njejtin pallat, ne katin -1.
Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.

ID : PRO1345
Address: fresku
City: Tirana
Zone: Te Fresku
Price:120,000 €
Area: 126 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 4
Besart Vogli