• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 60 m2
  • Floor: 2

Jepet me qira ambient 1+1 per zyra dhe banim.
Ambienti ka nje siperfaqe 60m2, ndodhet ne rrugen \" Haxhi Hysen Dalliu\", tek Prokuroria.
Ambienti eshte i organizuar ne 1+1, me pamje nga rruga kryesore.
Mund te perdoret vetem per biznes.
Cmim 350 euro /muaj.

ID : PRO1334
Address: Brraka
City: Tirana
Zone: Rruga Haxhi Dalliu
Price:350 €
Area: 60 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Floor: 2
Besart Vogli