• Bedrooms: 0
  • Bathrooms: 1
  • 112 m2
  • Floor: 1

Shitet lokal te nje nga rruget kryesore te Tiranes, tek Mine Peza, me nje siperfaqe 112m2, ku 87m2 jane pjese e pallatit ekzistues dhe pjesa tjeter 25 m2 eshte shtese e pajisur me certifikate pronesie.
Lokali shitet i mobiluar se bashku me biznesin brenda.

Cmimi 1178 euro/m2.

ID : PRO1346
Address: Rruga "Mine Peza"
City: Tirana
Zone: Zogu I Zi
Price:160,000 €
Area: 112 m2
Bedrooms: 0
Bathrooms: 1
Floor: 1
Besart Vogli