• Bedrooms: 0
  • Bathrooms: 1
  • 105 m2
  • Floor: 1

Jepet ambient me qera ne Rrugen Mine Peza, ambienti ka nje siperfaqe prej 140 m2 sebashku me pjesen e verandes.
Per momentin funksionon si biznes Bar, dhe jepet i gjithi sikur eshte.
Ambienti ndodhet ne zone populluar dhe ndodhet buze rruges.
Cmimi 50.000 leke/muaj.

ID : PRO1347
Address: Rruga Mine Peza
City: Tirana
Zone: Zogu I Zi
Price:400 €
Area: 105 m2
Bedrooms: 0
Bathrooms: 1
Floor: 1
Besart Vogli