• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 70 m2
  • Floor: 4

Jepet ambient per zyra 2+1 te Drejtoria e Policise.
Ambienti jepet me qera vetem per zyra, ka nje siperfaqe 70m2 ,dy ballkone dhe 2 banjo.
Ndodhet ne katin e kater te nje ndertimi te ri, ne rruge kryesore perballe Drejtorise se Policise ne Myslym Shyr.
Cmimi 450 euro /muaj.

ID : PRO1349
Address: Rruga Myslym Shyri
City: Tirana
Zone: Rruga Myslym Shyri
Price:450 €
Area: 70 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 4
Besart Vogli