• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 112 m2
  • Floor: 5

Apartament luksi për shitje 2+1 pranë Kodrës së Diellit.
Apartamenti është në një organizim perfekt te dhomave te gjumit dhe ambient te ndenjies. I perbere nga dy dhoma gjumi ,dy tualete nje ballkon dhe nje verande te madhe ,me siperfaqe prej 112m2 e brendshme dhe 125m verande.Apartameti ndodhet ne katin e peste .Apartamenti ka ambient gatimi ku kuzhina është porcenaloza dhe është e mobiluar me mobilje të cilësisë më të mirë, ambienti i ndenjies është i pajisur me oxhak i cili është i gdhendur me gur ,llambadarët janë murano të ardhur me porosi nga Venecia të cilët janë me pjesë të cmontueshme, tavolina e ngrënies është set së bashku me minibarin dhe tavolinën e mesit , gjithashtu ka home cinema e cila është Philips,perdet janë velvet sipas modës së fundit, ka tavane të varura , dhoma matimorniale ka dhomen e garderobes brenda dhe tualetin i cili eshte me jakuzi dhe hidromasazh , dhe veranda e madhe e cila ka një pamje të bukur dhe të hapur,mund te sherbej per festa dhe per barbicue ,pllakat e verandes jane vene ne menyre te tille qe te jene rezistente ndaj ngricës.Apartamenti ka sistem ngrohje airmac i cili eshte francez.
Pallati është ndërtuar në vitin 2008.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.

ID : PRO1333
Address:
City: Tirana
Zone: Selite
Price:199,000 €
Area: 112 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 5
Besart Vogli