• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 180 m2
  • Floor: 4

Jepet apartament luksi me qera 2+1 ne zonen e Freskut.
Apartamenti ka nje organizim ne dy dhoma gjumi , 2 tualete dhe verande prej 60m2 me nje pamje nga mali i Dajtit dhe Tiranes.
Mobilimi eshte bashkekohor ,me parket druri, i gjithe apartamenti ka shume shume drite, cilesor dhe modern.
Ne cmim jane te perfshire dhe dy garazhe.
Cmimi 350 euro/muaj.

ID : PRO1344
Address:
City: Tirana
Zone: Te Fresku
Price:350 €
Area: 180 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 4
Besart Vogli