• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 104 m2
  • Floor: 4

Shitet apartament 2+1 në një zonë prane Gjimnazit Partizani
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 104 m2 dhe është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e katert të një ndërtimi të ri.
Çmimi 967 euro/m2.

ID : PRO1350
Address: Rruga
City: Tirana
Zone: Rruga 4 deshmoret
Price:100,000 €
Area: 104 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 4
Besart Vogli