Besart Vogli

Besart Vogli

Buying Agent

Phone : +355693413232

Email : [email protected]

My Properties

Apartament 1+1 for sale Durres beach.

Durrës, Durres
60,000 €
ID: PRO1328 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 60 m2 Floor: 5

Ambient biznesi për shitje

Vlorë,
500,000 €
ID: PRO1321 Area: 500 m2

Toke me qera dhe per objekt ndertimi, prane Hotel Baron

Tirana, Mjull - Bathore
1,550 € / Month
ID: PRO1308 Area: 1550 m2

Vila for rent

Tirana, Rr. "4 Deshmoret"
1,100 € / Month
ID: PRO1304 Rooms: 5 Baths: 2 Area: 175 m2

Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit

Tirana, Komuna e Parisit
113,000 €
ID: PRO1289 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 113 m2 Floor: 8

Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit

Tirana, Komuna e Parisit
115,000 €
ID: PRO1283 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 110 m2 Floor: 4

Vilë me qira në Qendër

Tirana, Rruga Hoxha Tahsim
1,000 € / Month
ID: PRO1158 Rooms: 3 Baths: 2 Area: 150 m2 Floor: 1

Shitet Toke pranë TEG-ut

Tirana, Lunder
100,000 €
ID: PRO1134 Area: 1000 m2

Apartament 3+1 me qira pranë Liqenit të Thatë

Tirana, Liqeni i Thatë
350 € / Month
ID: PRO981 Rooms: 3 Baths: 2 Area: 120 m2 Floor: 4

Occasion! Two rooms apartment for sale near the Stadium \"Qemal Stafa\"

Tirana, Prane Stadiumit "Qemal Stafa"
425,700 €
ID: PRO928 Rooms: 2 Baths: 3 Area: 258 m2 Floor: 16

Dupleks luksoz me qira në Bllok

Tirana, Blloku
1,400 € / Month
ID: PRO805 Rooms: 3 Baths: 2 Area: 309 m2 Floor: 8

Jepet me qira apartament 1+1 te Rruga e Bogdaneve

Tirana, Rruga e Bogdanëve
220 € / Month
ID: PRO714 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 70 m2 Floor: 5