Kërkimi i Zgjeruar

Pronat

Apartament 2+1 te Astiri

Tirana, Unaza e Re, Astiri
45,150 €
ID: PRO58 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 105 m2

Shitet apartament 1+1 në Unaze te Re , “Astiri”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
39,928 €
ID: PRO53 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 71 m2 Kati: 7

Shitet apartament 1+1 në Unaze te Re , Astiri

Tirana, Unaza e Re, Astiri
35,000 €
ID: PRO52 Dhoma: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 5

Shitet apartament 2+1 pranë KMY

Tirana, Misto Mame
41,800 €
ID: PRO50 Dhoma: 2 Tualetet: 9 Sipërfaqja: 95 m2

Shitet apartament 2+1 me hipoteke ne Unazen e Re

Tirana, Unaza e re
40,000 €
ID: PRO49 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 98 m2 Kati: 7

Ambient zyre me qira në Bulevardin Dëshmorët e Kombit

Tirana, Bulevardi Dëshmorët e Kombit
300 € / Muaj
ID: PRO39 Sipërfaqja: 34 m2 Kati: 3

OKAZION! Shitet super apartament-vilë me çmim ofertë

Tirana, Kopshti Zoologjik
172,500 €
ID: PRO38 Dhoma: 3 Sipërfaqja: 230 m2 Kati: 4

Apartament 3+1 ne shitje dhe me qira te rr.“Nikolla Tupe”, ish-Blloku

Tirana, Rruga Nikolla Tupe
182,250 €
ID: PRO37 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 135 m2 Kati: 7

Shitet apartament 3+1 ne Rr. “Reshit Collaku” afer “Myslym Shyri ”

Tirana, Rruga Reshit Collaku
194,400 €
ID: PRO31 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2 Kati: 3

Shitet apartament 2+1 te Rr. “5 Maji ”

Tirana, Rruga 5 Maji
50,000 €
ID: PRO27 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje te Kompleksi Dinamo

Tirana, Kompleksi Dinamo
88,000 €
ID: PRO26 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 88 m2 Kati: 5

Shitet apartament 1+1 ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
32,000 €
ID: PRO23 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 6