• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 252 m2
  • Kati: -1

Shitet Garazh Total, Kati 0; -1 me nje siperfaqe 252 m2 tek "Xhamia" ne "Don Bosko".
Garazhi mund te perdoret dhe si magazine apo punishte. Lartesia e Garazhit eshte 3m.
Garazhi ka nje hyrje kryesore, si dhe dritare qe bejne te mundur ndricimin total te garazhit. Garazhi momentalisht eshte i dhene me qera per poste parkimi.
Per me shume detaje ju lutem na kontaktoni.

ID : PRO4017
Adresa: Xhamia Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:110,000 €
Sipërfaqja: 252 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: -1