• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 90 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 me qira tek “Don Bosko”
Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën “Don Bosko”
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie,dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar më të gjitha orenditë e nevojshme dhe kondicioner.
Ne cmim perfshihet edhe një vend parkimi.
Çmimi 350 euro/muaj

ID : PRO1866
Adresa: don bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
350 € / Muaj
ID: PRO4119 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 47 m2

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO4100 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Jepet me qera super apartament 2+1 në Don Bosko, "Vizion Plus"

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4095 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 104 m2