Kërkimi i Zgjeruar

Pronat

Qeparo, Shitet toke me siperfaqe prej 3710m2,prane fabrikes se vajit.

Himarë, Qeparo
260,000 €
ID: PRO6899 Sipërfaqja: 3710 m2

Vilë me qera në Mjull – Bathore, shumë pranë TEG

Tirana, Mjull - Bathore
1,200 € / Muaj
ID: PRO6898 Dhoma: 4 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 226 m2 Kati: 2

Sauk, objekt Biznesi dhe Shërbimesh 4 kate

Tirana, Sauk
Kontakto për cmimin / Muaj
ID: PRO6897 Dhoma: 4 Tualetet: 6 Sipërfaqja: 200 m2 Kati: 4

Qeparo, shitet Shtepi per banim apo investim,me pamje nga deti

Himarë, Qeparo
660,000 €
ID: PRO6896 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 200 m2

Xhamllik, apartament 2+1 me qera

Tirana, Xhamlliku
650 € / Muaj
ID: PRO6895 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2 Kati: 5

Kompleksi Panorama, apartament 2+1 me qira

Tirana, Rruga Panorama
750 € / Muaj
ID: PRO6894 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2 Kati: 4

Turquoise Marina Hamallaj, vilë në shitje

Durrës, gjiri i Lalezit
380,000 €
ID: PRO6893 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 175.69 m2

Turquoise Marina Hamallaj, apartament 1+1 në shitje

Durrës, gjiri i Lalezit
163,000 €
ID: PRO6892 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60.8 m2 Kati: 3

Vlorë, apartament 1+1 në shitje

Vlorë, Vlorë
161,874 €
ID: PRO6891 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 89.93 m2 Kati: 6

Myslym Shyri, ambient me qira

Tirana, Rruga Myslym Shyri
600 € / Muaj
ID: PRO6890 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 2

Rruga Irfan Tomini, apartament 1+1 në shitje

Tirana, Rruga Irfan Tomini
85,000 €
ID: PRO6889 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 3

Rruga Fortuzi, apartament 2+1 me qira

Tirana, Rruga Fortuzi
600 € / Muaj
ID: PRO6888 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2 Kati: 2