• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 102 m2

Shitet apartament 2+1 ne "Don Bosko"

Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 102 m2.

Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 93000 euro

ID : PRO4014
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:93,000 €
Sipërfaqja: 102 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 ne shitje ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
52,000 €
ID: PRO4061 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 47 m2

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
85,000 €
ID: PRO4046 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 104 m2

Shitet apartament 2+1+2+Post parkimi ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
113,000 €
ID: PRO3988 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 103 m2