• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 72 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 72.4 m2

Pozicionohet në katin e V-të të një pallati ekzistues

Organiozhet në një ambient ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet

Apartamenti është totalist i investuar duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidraulike, patinimi i mureve, parket, dritare dopioxham etj.

Zona në të cilën ndodhet është një mundësi shumë e mirë investimi, për shkak të vendndodhjes, ofron akses levizje si në këmbë po ashtu dhe linjat urbane, gjithashtu ka të gjitha fasilitetet për jetese komode.

Cmimi i shitjes 149000 euro

ID : PRO6345
Adresa: Myslym Shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Myslym Shyri
Cmimi:149,000 €
Sipërfaqja: 72 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje në Rrugen Myslym Shyri

Tirana, Rruga Myslym Shyri
200,000 €
ID: PRO6263 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 101 m2 Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Tirana, Rruga Myslym Shyri
100,000 €
ID: PRO6086 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 69 m2 Kati: 5

Apartament 1+1 në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Tirana, Rruga Myslym Shyri
130,000 €
ID: PRO6064 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 66 m2 Kati: 2