• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 101 m2

Apartament 2+1 në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 101 m2

Ndodhet në katin e V-të të një pallati ekzistues pa ashensor.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon. Gjithashtu apartamenti ka ne shfrytezim taracen, e cila ka akses direkt nga apartamenti me shkalle te brendeshme.

Pozicionohet në një zonë mjaft të kërkuar dhe të preferuar për banim dhe investim

Cmimi i shitjes :200.000 euro

ID : PRO6263
Adresa: myslym shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Myslym Shyri
Cmimi:200,000 €
Sipërfaqja: 101 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Tirana, Rruga Myslym Shyri
100,000 €
ID: PRO6086 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 69 m2 Kati: 5

Apartament 1+1 në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Tirana, Rruga Myslym Shyri
130,000 €
ID: PRO6064 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 66 m2 Kati: 2

EXLUSIVE !! Super apartament 3+1 ne shitje ne "Myslym Shyr".

Tirana, Rruga Myslym Shyri
148,000 €
ID: PRO6017 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2 Kati: 5