• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 69 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 69 m2

Pozicionohet në katin e V-të dhe të fundit të një pallati ekzistues
Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti ka nevojë për rikonstruksion total

Zona në të cilën ndodhet është një mundësi shumë e mirë investimi, për shkak të vendndodhjes, ofron akses levizje si në këmbë po ashtu dhe linjat urbane, gjithashtu ka të gjitha fasilitetet për jetese komode.

Cmimi i shitjes 100000 euro

ID : PRO6086
Adresa: Rruga Myslym Shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Myslym Shyri
Cmimi:100,000 €
Sipërfaqja: 69 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje në Rrugen Myslym Shyri

Tirana, Rruga Myslym Shyri
200,000 €
ID: PRO6263 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 101 m2

Apartament 1+1 në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Tirana, Rruga Myslym Shyri
130,000 €
ID: PRO6064 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 66 m2 Kati: 2

EXLUSIVE !! Super apartament 3+1 ne shitje ne "Myslym Shyr".

Tirana, Rruga Myslym Shyri
148,000 €
ID: PRO6017 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2 Kati: 5