• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 3

Shitet apartament 1+1 ne rrugen “Pandi Dardha” ne Laprakë

Apartamenti ndodhet ne katin e III-të te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe prej 60 m2

Organizohet në ambient ndenjie, ambient gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti të ofron shumë facilitete të shumta, si shkolla, qëndra shëndetësore, transport urban, supermarkete etj.

Apartamenti shitet I mobiluar, dhe disponon certifikatë pronësie.

Cmimi 54.000 euro i negociueshem

ID : PRO4024
Adresa: Rruga Pandi Dardha
Qyteti: Tirana
Zona: Laprake
Cmimi:54,000 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 në Laprakë, pranë shkollës ''Aleks Buda''.

Tirana, Laprake
68,000 €
ID: PRO3860 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 86 m2

Shitet apartament 1+1 në ''Laprakë''.

Tirana, Laprake
62,000 €
ID: PRO3746 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 65 m2

Shitet super apartament 3+1+2 në ''Laprakë''.

Tirana, Laprake
200,000 €
ID: PRO3739 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 140 m2