• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 3
  • 268 m2

Apartament 3+1 në shitje në Porto Lalzi

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 267.69 m2, sipërfaqe neto 223.1 m2 dhe sipërfaqe verande 20.5 m2

Ndodhet në katin e II-të të një objekti 4 katësh

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe verandë

Koncepti i projektimit të Porto Lalzit bazohet në qëndrueshmërinë maksimale dhe ndikimin minimal në mjedis.

Porto Lalzi synon të krijojë një Komunitet me qëllimin e vetëm që të jetë banesa për njerëz me prejardhje dhe kombësi të ndryshme, të cilët ndajnë të njëjtën filozofi jete që është; dëshira për të shijuar në maksimum veçantinë e stilit të jetës së jahteve.

Arkitektura moderne dhe plot sharm e vilave tona ju fton në një arratisje të ëmbël por në rehatinë maksimale.

Brendësia e kuruar me kujdes do të pasurojë qëndrimin tuaj në Porto Lalzi me një ndjenjë qetësie.

Një vend i shenjtë intim ku mund të mirëpresësh familjen dhe miqtë për të ëmbëlsuar dhe shijuar në maksimum ditët tuaja gjatë gjithë vitit.

Cmimi i shitjes 667056 euro

ID : PRO6487
Adresa: Porto Lalzi
Qyteti: Durrës
Zona: gjiri i Lalezit
Cmimi:667,056 €
Sipërfaqja: 268 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 3
Google Maps

Prona të ngjashme

Turquoise Marina Hamallaj, apartament 1+1 në shitje

Durrës, gjiri i Lalezit
163,000 €
ID: PRO6892 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60.8 m2 Kati: 3

Apartament 1+1 në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Durrës, gjiri i Lalezit
220,000 €
ID: PRO6615 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 69.9 m2

Apartament 3+1 në shitje në Porto Lalzi

Durrës, gjiri i Lalezit
410,000 €
ID: PRO6580 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 159 m2 Kati: 4