• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 100 m2
  • Kati: 4

Laprakë, apartament 2+1 në shitje

Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 100 m2

Ndodhet në katin e IV-të një pallati të ri pa ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Orientimi Jug-lindje-perëndim

Ka planimetri të rregullt dhe ndricim natyral

Apartamenti është një mundësi shumë e mirë banimi

Cmimi i shitjes 120000 euro

ID : PRO6907
Adresa: Kupola
Qyteti: Tirana
Zona: Laprake
Cmimi:120,000 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Laprakë”

Tirana, Laprake
132,000 €
ID: PRO6332 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2 Kati: 5

Apartament 1+1 në shitje te Kompleksi E88 Rr.”Dritan Hoxha”

Tirana, Laprake
71,364 €
ID: PRO5798 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 59 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje në Laprakë

Tirana, Laprake
120,000 €
ID: PRO5739 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 120 m2 Kati: 5