• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 58 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 me qira pranë “Tregut Elektrik”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 58 m2

Ndodhet në katin e II-të të një pallati ekzistues

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe një tualet

Apartamenti jepet bosh dhe jepet me qera për zyra ose banim

Zona është lehtësisht e aksesueshme

Cmimi i qirasë 300 euro/muaj

ID : PRO6276
Adresa: Tregu Elektrik
Qyteti: Tirana
Zona: tregu elektrik
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 58 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament me qera prane depove te ujit, rruga “Bajram Allaraj”

Tirana, tregu elektrik
230 € / Muaj
ID: PRO5919 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 4

Apartament 1+1 me qira te "Tregu Elektrik"

Tirana, tregu elektrik
580 € / Muaj
ID: PRO5860 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 me qira të Rr.”Todi Shkurti” në Tregun Elektrik

Tirana, tregu elektrik
190 € / Muaj
ID: PRO5821 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 2