• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 58 m2
  • Floor: 2

Apartament 1+1 me qira pranë “Tregut Elektrik”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 58 m2

Ndodhet në katin e II-të të një pallati ekzistues

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe një tualet

Apartamenti jepet bosh dhe jepet me qera për zyra ose banim

Zona është lehtësisht e aksesueshme

Cmimi i qirasë 300 euro/muaj

ID : PRO6276
Address: Tregu Elektrik
City: Tirana
Zone: tregu elektrik
Price:300 €
Area: 58 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Floor: 2

Similar Properties

Apartment for rent near the water storage, "Bajram Allaraj" street

Tirana, tregu elektrik
230 € / Month
ID: PRO5919 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 60 m2 Floor: 4

Two bedroom apartment for rent in "Tregu Elektrik"

Tirana, tregu elektrik
580 € / Month
ID: PRO5860 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 60 m2 Floor: 2

Two bedroom apartment for rent on "Todi Skurti" Street in the Electric Market

Tirana, tregu elektrik
190 € / Month
ID: PRO5821 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 70 m2 Floor: 2