• Camere da letto: 1
  • Bagni: 1
  • 58 m2
  • Piano: 2

Apartament 1+1 me qira pranë “Tregut Elektrik”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 58 m2

Ndodhet në katin e II-të të një pallati ekzistues

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe një tualet

Apartamenti jepet bosh dhe jepet me qera për zyra ose banim

Zona është lehtësisht e aksesueshme

Cmimi i qirasë 300 euro/muaj

ID : PRO6276
Indirizzo: Tregu Elektrik
Città: Tirana
Zona: tregu elektrik
Prezzo:300 €
Superficie: 58 m2
Camere da letto: 1
Bagni: 1
Piano: 2

Proprietà simili

Apartament 3+1 me qira në Tregun Elektrik

Tirana, tregu elektrik
450 € / Mese
ID: PRO5430 Camere: 3 Bagni: 2 Superficie: 140 m2 Piano: 2

Appartamento con due camere da letto in affitto a "Tregu Elektrik"

Tirana, tregu elektrik
580 € / Mese
ID: PRO5860 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 60 m2 Piano: 2

Appartamento con due camere da letto in affitto in via "Todi Skurti" nel mercato elettrico

Tirana, tregu elektrik
190 € / Mese
ID: PRO5821 Camere: 2 Bagni: 1 Superficie: 70 m2 Piano: 2