• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 4500 m2

Shitet toke me siperfaqe 4500 m2 ne nje zone shume te mire prane Tegut. Toka eshte ullishte ndodhet ne koder e pajisur me certifikate pronesie. Toka eshte e investuar me kanalizime, rruge dhe linje uji e gatshme per cdo lloj investimi.
Cmimi I shitjes 100 euro/m2

ID : PRO3956
Adresa: Mjull- Bathore
Qyteti: Tirana
Zona: Mjull-Bathore
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 4500 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Truall ne shitje ne “Mjull-Bathore”

Tirana, Mjull-Bathore
200,000 €
ID: PRO3958 Sipërfaqja: 940 m2

Toke ne shitje ne “Mjull Bathore”

Tirana, Mjull-Bathore
130,000 €
ID: PRO3955 Sipërfaqja: 1380 m2

Jepet toke për shitje në ''Mjull Bathore''.

Tirana, Mjull-Bathore
110,000 €
ID: PRO3564 Dhoma: 1 Sipërfaqja: 1000 m2