- Camere da letto: 0
- Bagni: 0
- 4500 m2
Shitet toke me siperfaqe 4500 m2 ne nje zone shume te mire prane Tegut. Toka eshte ullishte ndodhet ne koder e pajisur me certifikate pronesie. Toka eshte e investuar me kanalizime, rruge dhe linje uji e gatshme per cdo lloj investimi.
Cmimi I shitjes 100 euro/m2
ID : PRO3956
Indirizzo: Mjull- Bathore
Città: Tirana
Zona: Mjull - Bathore
Prezzo:450,000 €
Superficie: 4500 m2
Camere da letto: 0
Bagni: 0
Proprietà simili
Venduta
Terreno in vendita a "Mjull Bathore".
Tirana, Mjull - Bathore
110,000 €
ID: PRO3564
Camere: 1
Superficie: 1000 m2
Piano: 1
Venduta
Shitet toke ne MjullBathore, Sauk Tirane
Tirana, Mjull - Bathore
270,000 €
ID: PRO1397
Superficie: 1815 m2
Venduta
Terreno in vendita a "Mjull-Bathore"
Tirana, Mjull - Bathore
190,000 €
ID: PRO4620
Superficie: 1100 m2