• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 110 m2
  • Kati: 8

Shitet super apartament 2+1 me siperfaqe bruto prej 110 m2 dhe siperfaqe neto 99.1 m2. I organizuar ne nje sallon ndenje e bollshme dhe kuzhine të investuar më vete, nje tualet, nje depo dhe ballkon ekstra i madh qe lidh te treja dhomat dhe palestren qe ndodhet brenda apartamentit. Apartamenti eshte I investuar ne cdo detaj. Eshtë I mobiluar ne menyre moderne, me sistem kondicionimi dhe shumë ndricim. Ndodhet ne kati e VIII-të të një pallati te ri me ashensor, gjithahtu I pajisur me certifikat pronesie.
Shitet I mobiluar si ne foto.
Cmimi I shitjes 82.000 euro

ID : PRO3943
Adresa: Kthesa e Kamzes
Qyteti: Tirana
Zona: Kthesa e Kamzes
Cmimi:82,000 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 8

Prona të ngjashme

Apartament per shitje 2+1+2 tek Kthesa e Kamzes

Tirana, Kthesa e Kamzes
68,000 €
ID: PRO4121 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97 m2

Garzionere në shitje tek Kthesa e Kamzes prane “Casa Italias”

Tirana, Kthesa e Kamzes
32,000 €
ID: PRO4115 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 40 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Kthesa e Kamzes, Pallatet e Verdha

Tirana, Kthesa e Kamzes
68,000 €
ID: PRO3950 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2