• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 110 m2
  • Floor: 8

Shitet super apartament 2+1 me siperfaqe bruto prej 110 m2 dhe siperfaqe neto 99.1 m2. I organizuar ne nje sallon ndenje e bollshme dhe kuzhine të investuar më vete, nje tualet, nje depo dhe ballkon ekstra i madh qe lidh te treja dhomat dhe palestren qe ndodhet brenda apartamentit. Apartamenti eshte I investuar ne cdo detaj. Eshtë I mobiluar ne menyre moderne, me sistem kondicionimi dhe shumë ndricim. Ndodhet ne kati e VIII-të të një pallati te ri me ashensor, gjithahtu I pajisur me certifikat pronesie.
Shitet I mobiluar si ne foto.
Cmimi I shitjes 82.000 euro

ID : PRO3943
Address: Kthesa e Kamzes
City: Tirana
Zone: Kthesa e Kamzes
Price:82,000 €
Area: 110 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 8