• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 99.6 m2
  • Floor: 8

Shitet super apartament 2+1 me siperfaqe bruto prej 110 m2 dhe siperfaqe neto 99.1 m2. I organizuar ne nje sallon ndenje e bollshme dhe kuzhine të investuar më vete, nje tualet, nje depo dhe ballkon ekstra i madh qe lidh te treja dhomat dhe palestren qe ndodhet brenda apartamentit. Apartamenti eshte I investuar ne cdo detaj. Eshtë I mobiluar ne menyre moderne, me sistem kondicionimi dhe shumë ndricim. Ndodhet ne kati e VIII-të të një pallati te ri me ashensor, gjithahtu I pajisur me certifikat pronesie.
Shitet I mobiluar si ne foto.
Cmimi I shitjes 82.000 euro

ID : PRO3943
Address: Kthesa e Kamzes
City: Tirana
Zone: Kthesa e Kamzes
Price:82,000 €
Area: 99.6 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 8

Similar Properties

One bedroom apartment for sale in "Kthesa e Kamza"

Tirana, Kthesa e Kamzes
48,000 €
ID: PRO4310 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 62 m2

Two bedroom apartment for sale close to "Casa Italia"

Tirana, Kthesa e Kamzes
87,920 €
ID: PRO4249 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 126 m2

Garter for sale at Kamza Turn near "Casa Italias"

Tirana, Kthesa e Kamzes
32,000 €
ID: PRO4115 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 33 m2