Klajdja Trenova

Klajdja Trenova

Konsulent Imobiliar

Telefon : +355694049117

Email : [email protected]

Pronat e mia

Porto Palermo, tokë në shitje për investim buzë detit

Himarë, Qeparo
Kontakto për cmimin
ID: PRO6904 Sipërfaqja: 75000 m2

Porto Palermo, Shitet toke me siperfaqe prej 300m2,buze detit.

Himarë, Qeparo
150,000 €
ID: PRO6903 Sipërfaqja: 300 m2

Qeparo, Shitet toke me siperfaqe prej 4680m2,prane rruges kryesore dhe detit.

Himarë, Qeparo
561,600 €
ID: PRO6902 Sipërfaqja: 4680 m2

Qeparo, Shitet toke me siperfaqe prej 2340m2,prane rruges kryesore dhe detit.

Himarë, Qeparo
351,000 €
ID: PRO6901 Sipërfaqja: 2340 m2

Qeparo, Shitet toke me siperfaqe prej 1170m2,prane detit.

Himarë, Qeparo
117,000 €
ID: PRO6900 Sipërfaqja: 1170 m2

Qeparo, Shitet toke me siperfaqe prej 3710m2,prane fabrikes se vajit.

Himarë, Qeparo
260,000 €
ID: PRO6899 Sipërfaqja: 3710 m2

Qeparo, shitet Shtepi per banim apo investim,me pamje nga deti

Himarë, Qeparo
660,000 €
ID: PRO6896 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 200 m2

Rruga Fortuzi, apartament 2+1 me qira

Tirana, Rruga Fortuzi
600 € / Muaj
ID: PRO6888 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2 Kati: 2

Rruga e Barrikadave, apartament 2+1 në shitje

Tirana, Rruga e Barrikadave
135,000 €
ID: PRO6862 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 57 m2 Kati: 4

Komuna e Parisit, dyqan në shitje

Tirana, Komuna e Parisit
72,400 €
ID: PRO6857 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 18.1 m2

Komuna e Parisit, dyqan në shitje

Tirana, Komuna e Parisit
499,200 €
ID: PRO6851 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 124.8 m2

Rruga Jordan Misja, vilë në shitje

Tirana, Rruga Jordan Misja
250,000 €
ID: PRO6835 Sipërfaqja: 226.5 m2