Klajdja Trenova

Klajdja Trenova

Konsulent Imobiliar

Telefon : +355694049117

Email : [email protected]

Pronat e mia

Rruga e Elbasanit, vile me qira

Tirana, Rruga e Elbasanit
2,000 € / Muaj
ID: PRO6833 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2

Bulevardi i Ri, apartament 1+1 në shitje

Tirana, Bulevardi i Ri
107,100 €
ID: PRO6823 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 63 m2 Kati: 2

Rruga e Barrikadave, apartament 3+1 me qira

Tirana, Rruga e Barrikadave
700 € / Muaj
ID: PRO6818 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2 Kati: 2

Komuna e Parisit, apartament 3+1 në shitje

Tirana, Komuna e Parisit
388,010 €
ID: PRO6816 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 117 m2 Kati: 7

Komuna e Parisit, apartament 3+1 në shitje

Tirana, Komuna e Parisit
269,560 €
ID: PRO6815 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 117.2 m2 Kati: 1

Ali Demi prane Big Market, magazine 1090m2 me qira

Tirana, Ali Demi
6,500 € / Muaj
ID: PRO6814 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 1090 m2 Kati: 2

Yzberisht, toke 2900m2 ne shitje

Tirana, Yzberisht
Kontakto për cmimin
ID: PRO6805 Sipërfaqja: 2900 m2

Shitet toke 5500m2, mes rruges kryesore dhe Lumit ne Vaqarr!

Tirana, Vaqarr
Kontakto për cmimin
ID: PRO6813 Sipërfaqja: 6000 m2

Shitet toke 6000m2, shume prane Lumit ne Vaqarr!

Tirana, Vaqarr
Kontakto për cmimin
ID: PRO6812 Sipërfaqja: 6000 m2

Shitet toke 7000m2Vaqarr, shume prane rruges kryesore dhe Market Xhangolli!

Tirana, Vaqarr
110 €
ID: PRO6811 Sipërfaqja: 7000 m2

Shitet toke 3600m2Vaqarr, shume prane Restorant Te Rrapi (3 Vellezerit Shkreta).

Tirana, Vaqarr
Kontakto për cmimin
ID: PRO6810 Sipërfaqja: 3600 m2

Shitet toke 14000m2, Arbane, shume prane rruges kryesore.

Tirana, Arbanë
Kontakto për cmimin
ID: PRO6809 Sipërfaqja: 14000 m2