Klajdja Trenova

Klajdja Trenova

Agente d'acquisto

Telefono : +355694049117

Email : [email protected]

Le mie proprietà

Porto Palermo, tokë në shitje për investim buzë detit

Himarë, Qeparo
Contattare per prezzo
ID: PRO6904 Superficie: 75000 m2

Porto Palermo, Shitet toke me siperfaqe prej 300m2,buze detit.

Himarë, Qeparo
150,000 €
ID: PRO6903 Superficie: 300 m2

Qeparo, Shitet toke me siperfaqe prej 4680m2,prane rruges kryesore dhe detit.

Himarë, Qeparo
561,600 €
ID: PRO6902 Superficie: 4680 m2

Qeparo, Shitet toke me siperfaqe prej 2340m2,prane rruges kryesore dhe detit.

Himarë, Qeparo
351,000 €
ID: PRO6901 Superficie: 2340 m2

Qeparo, Shitet toke me siperfaqe prej 1170m2,prane detit.

Himarë, Qeparo
117,000 €
ID: PRO6900 Superficie: 1170 m2

Qeparo, Shitet toke me siperfaqe prej 3710m2,prane fabrikes se vajit.

Himarë, Qeparo
260,000 €
ID: PRO6899 Superficie: 3710 m2

Qeparo, shitet Shtepi per banim apo investim,me pamje nga deti

Himarë, Qeparo
660,000 €
ID: PRO6896 Camere: 2 Bagni: 1 Superficie: 200 m2

Via Fortuzi, appartamento con due camere da letto in affitto

Tirana, Rruga Fortuzi
600 € / Mese
ID: PRO6888 Camere: 2 Bagni: 1 Superficie: 75 m2 Piano: 2

Rruga e Barrikadave, appartamento con due camere da letto in vendita

Tirana, Rruga e Barrikadave
135,000 €
ID: PRO6862 Camere: 2 Bagni: 1 Superficie: 57 m2 Piano: 4

Komuna e Parisit, negozio in vendita

Tirana, Komuna e Parisit
72,400 €
ID: PRO6857 Bagni: 1 Superficie: 18.1 m2

Komuna e Parisit, dyqan në shitje

Tirana, Komuna e Parisit
499,200 €
ID: PRO6851 Bagni: 1 Superficie: 124.8 m2

Via Jordan Misja, villa in vendita

Tirana, Rruga Jordan Misja
250,000 €
ID: PRO6835 Superficie: 226.5 m2