• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 500 m2

Shitet biznes ne zonën e Kaninës, Vlores.
Ndertesa eshte 3 kateshe,
kati i parë i ka nje siperfaqe prej 150m2 dhe eshte ne funksion si fabrike ulliri dhe qumeshti sipas sezonit.
Kat i dyte ka nje siperfaqe prej 200m2, funksionon si bar,
Kati trete ka nje siperfaqe 200 m2 , funksionon si restorant.
Gjithashtu ndertesa ka dhe nje shtese prej 150 m2 ne pjesen anesore te saj.
Biznesi ka filluar aktivitetin e tij qe prej vitit 2000 dhe vazhdon ende.
Ndërtesa është e pajisur me certifikate pronesie.

ID : PRO1321
Adresa:
Qyteti: Vlorë
Zona:
Cmimi:500,000 €
Sipërfaqja: 500 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Ambient biznesi ne shitje ne “Përmet”

Përmet, Përmet
Kontakto për cmimin
ID: PRO4107 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 1000 m2

Dyqan ne shitje te “Liqeni I thate”

Tirana, Liqeni i Thatë
Kontakto për cmimin
ID: PRO4087 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 151 m2

Shitet ambient biznesi ne autostraden “Tiranë-Durrës”

Tirana, Autostrada Tirane-Durres
550,000 €
ID: PRO4081 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 444 m2