Besart Vogli

Besart Vogli

Konsulent Imobiliar

Telefon : +355693413232

Email : [email protected]

Pronat e mia

Apartament 2+1 në shitje në Kombinat

Tirana, Kombinat
80,000 €
ID: PRO6443 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2 Kati: 3

Shitet apartament 2+1 te Fusha Aviacionit

Tirana, Fusha e Aviacionit
89,703 €
ID: PRO2583 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 87 m2 Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje në “Fresk”

Tirana, Fresku
93,840 €
ID: PRO5981 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 117 m2 Kati: 2

Apartament 3+1 në shitje në rrugën “Mine Peza”

Tirana, Rruga Mine Peza
267,000 €
ID: PRO5935 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 121.4 m2 Kati: 5

Apartament 2+1 me qira në rrugën “Dritan Hoxha”.

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
380 € / Muaj
ID: PRO3225 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2 Kati: 3

Jepet me qira apartament 2+1 pranë Ish ambasades Jugosllave.

Tirana, Rruga e Durresit
350 € / Muaj
ID: PRO2780 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2 Kati: 6

Jepet me qira apartament 2+1 ne Rrugen e Durresit

Tirana, Rruga e Durresit
250 € / Muaj
ID: PRO2122 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2 Kati: 2

Apartament 3+1 me qira tek "Kopshti Zologjik"

Tirana, Kopshti Zoologjik
1,200 € / Muaj
ID: PRO5895 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2 Kati: 6

Zyrë me qira në kryqezim të 21- Dhjetorit dhe Rr. "Myslym Shyri"

Tirana, 21 dhjetori
700 € / Muaj
ID: PRO5894 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 me qira në Rr."Myslym Shyri" pranë Drejtorisë së Policisë

Tirana, Rruga Myslym Shyri
850 € / Muaj
ID: PRO5869 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 90 m2 Kati: 9

Apartament 2+1 me qira pranë Ministrisë së Shëndetësisë

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
400 € / Muaj
ID: PRO505 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2 Kati: 4

Duplex me qira tek Blloku Gintash, Laprakë

Tirana, Laprake
1,000 € / Muaj
ID: PRO5837 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 209 m2 Kati: 3