• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 1+1 pranë Drejtorisë së Higjienës
Shitet apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme pranë Drejtorisë së higjienës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri.
Është I pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1200 euro/m2

ID : PRO1294
Adresa: rruga e elbasanit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:84,000 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4
Google Maps

Prona të ngjashme

OKAZION! Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges se Elbasanit, tek "7 Xhuxhat"

Tirana, Rruga e Elbasanit
85,000 €
ID: PRO3896 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 82 m2

Apartamente në shitje tek ‘’Rruga Budi’’ dhe nje garazhd me cmim OKAZION.

Tirana, Rruga e Elbasanit
200,000 €
ID: PRO3852 Dhoma: 5 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 322 m2

Apartament për shitje 2+1 tek ‘’Rruga e Elbasanit’’

Tirana, Rruga e Elbasanit
67,500 €
ID: PRO3846 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 81 m2