• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 70 m2
  • Floor: 4

Shitet apartament 1+1 pranë Drejtorisë së Higjienës
Shitet apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme pranë Drejtorisë së higjienës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri.
Është I pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1200 euro/m2

ID : PRO1294
Address: rruga e elbasanit
City: Tirana
Zone: Rruga e Elbasanit
Price:84,000 €
Area: 70 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Floor: 4
Google Maps

Similar Properties

OPPORTUNITY! Two bedroom apartment for sale at the beginning of Elbasan Street, at 7 Dwarfs

Tirana, Rruga e Elbasanit
85,000 €
ID: PRO3896 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 82 m2

Apartments for sale at Rudi Budi and a garage at a bargain price.

Tirana, Rruga e Elbasanit
200,000 €
ID: PRO3852 Rooms: 5 Baths: 3 Area: 322 m2

Apartment for sale 2 + 1 at Rruga e Elbasanit

Tirana, Rruga e Elbasanit
67,500 €
ID: PRO3846 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 81 m2